RESULTAT PARKTOUREN

Här kommer resultat från Parktouren.

--------------------------------------------------------------------------------


Inskolning (1 Preliminär resultatlista 1

1 Fredrik Carlberg OK Milan Godk.
8 Tobias Windefelt KFUM Örebro Godk.
4 Mattias Pettersson OK Letstigen Godk.
3 Julius Nordén OK Letstigen Godk.
15 Ida-Kristin Wangbernton OK Milan Godk.
2 Ellen Carlberg OK Milan Godk.
14 Isak Vidfelt Lindebygdens OK Godk.
7 Emma Ericsson OK Milan Godk.
5 Matilda Risfelt OK Milan Godk.
6 Lisa Frid Hagaby GoIF Godk.



H10 (4/4) Preliminär resultatlista 1

1 Jonathan Gustafsson KFUM Örebro 8:08
2 9 Edvin Eriksson Hagaby GoIF 8:44
3 10 Erik Valjus Hagaby GoIF 11:15
4 Arvid Eriksson Hagaby GoIF 15:58



H12 (10/10) Preliminär resultatlista 1

1 Jacob Fransson OK Milan 13:27
2 Jacob Eriksson KFUM Örebro 14:26
3 Per Karlsson OK Tyleskog 16:43
4 Andreas Führ Almby IK 20:02
5 Jimmy Hammer OK Tyleskog 20:56
6 Erik Frännfors KFUM Örebro 25:18
7 William Stålhök Hagaby GoIF 25:57
8 Kasper Gustavsson OK Tyleskog 27:23
9 Oskar Ivarsson KFUM Örebro 28:51
10 Pelle Frid Hagaby GoIF 30:01



H14 (14/14) Preliminär resultatlista 1

1 Jonathan Karlsson OK Tyleskog 18:23
2 Fredrik Regborn Hagaby GoIF 20:53
3 Harald Larsson Hagaby GoIF 21:04
4 Daniel Ekendahl OK Milan 21:56
5 Andreas Windefelt KFUM Örebro 24:26
6 Erik Svärd OK Tyleskog 25:41
7 Edvin Hultberg Hagaby GoIF 28:19
8 Carl Valjus Hagaby GoIF 29:29
9 Arvid Löfvenhamn OK Letstigen 29:36
10 Gustaf Haglind KFUM Örebro 30:08
11 Oskar Stålhök Hagaby GoIF 31:02
12 Olle Lindgren KFUM Örebro 33:42
13 Viktor Ivarsson KFUM Örebro 38:49
14 Samuel Hörnell KFUM Örebro 43:31



H16 (5/5) Preliminär resultatlista 1

1 Oskar Andrén OK Tisaren 17:13
2 Erik Lindgren KFUM Örebro 19:18
3 Ludvig Nilsson KFUM Örebro 20:32
4 Martin Vidfelt Lindebygdens OK 21:16
5 Carl Carlsvärd Almby IK 24:10



D10 (3/3) Preliminär resultatlista 1

1 Sara Johansson KFUM Örebro 12:28
2 Linnea Bodin Almby IK 13:22
3 Regina Gustavsson OK Tyleskog 29:10



D12 (1/1) Preliminär resultatlista 1

Tilda Fransson OK Milan Ej godk.



D14 (9/9) Preliminär resultatlista 1

1 Ellinor Eriksson KFUM Örebro 22:58
2 Fanny Uhr OK Milan 24:45
3 Hanna Wedin Almby IK 25:08
3 12 Evelina Päiväniemi Laxå OK 25:08
5 Josefine Höög Hagaby GoIF 26:40
6 Nina Hallor OK Tisaren 28:35
7 Cornelia Eklöf OK Milan 32:44
8 Jessica Korkeakoski OK Milan 32:51
9 Linn Lundqvist Almby IK 39:22



D16 (6/6) Preliminär resultatlista 1

1 Linnea Holmqvist Hagaby GoIF 21:19
2 Josefin Wallenhammar Hagaby GoIF 21:26
3 Hanna Hellsing Lindebygdens OK 21:46
4 Eva Gustafsson Hagaby GoIF 25:31
5 Rebecka Höög Hagaby GoIF 30:37
6 Ebba Saikoff Almby IK 33:41








Skriven av Janne F den [2009-06-17 21:23:28]


KOMMENTARER
Kommentera denna nyhet

Ingen har kommenterat denna nyhet ännu...


Namn:
Lösenord:
Hjälp!!