RESULTAT OK MILANS FYRKLÖVERN 15 MAJ

Nu finns alla resultat från Fyrklövern inlagda på nätet.

U1 (14)

1 Josef Sturzenbecker Hagaby GoIF 13:35
2 Lovisa Andersson OK Milan 16:07
3 Pelle Magnusson OK Milan 16:14
4 Johannes Äng Hagaby GoIF 17:28
5 Adam Kutti Hagaby GoIF 18:28
6 Hannes Wegelius Hagaby GoIF 19:36
7 Adam Eriksson Hagaby GoIF 20:21
8 Filip Öhrn KFUM Örebro 20:29
9 Stina Johansson KFUM Örebro 22:51
10 Emil Carlsson KFUM Örebro 26:23
11 Linn Spjut OK Milan 27:11
12 Tobias Mill Hällefors OK 29:34
13 Gustav Olsson OK Milan 44:09
Max Sjöstedt OK Milan Ej godk.



U2 (13)

1 Johan Eriksson Hällefors OK 17:52
2 Lucas Lövenhamn OK Letstigen 18:28
3 Tilda Fransson OK Milan 20:48
4 Pontus Borgström OK Milan 23:33
5 Axel Nederman KFUM Örebro 23:55
6 Martin Risberg Garphyttans IF 24:25
7 Johan Håkansson Lindebygdens OK 25:09
8 Korina Cabug OK Letstigen 28:21
9 Emma Zennertun KFUM Örebro 29:09
10 Jimmy Lund OK Milan 29:44
11 Sofia Eriksson-Böe KFUM Örebro 30:05
Oscar Mathiesen KFUM Örebro Ej godk.
Axel Eriksson OK Letstigen Ej godk.



U3 (18)

1 Jacob Fransson OK Milan 23:03
2 Jesper Melin Garphyttans IF 34:22
3 Arvid Lövenhamn OK Letstigen 34:51
4 Clara Johansson KFUM Örebro 35:58
5 Emma Eriksson OK Letstigen 40:57
6 Carl Valjus Hagaby GoIF 41:18
7 Cornelia Eklöf OK Milan 42:10
8 Samuel Hörnell KFUM Örebro 44:04
9 Erik Karlsson Lindebygdens OK 50:29
10 Erik Frännfors KFUM Örebro 54:52
11 Hanna Carlsson KFUM Örebro 57:34
12 Nittaya Kaeomani OK Letstigen 57:51
13 Martin Spjut OK Milan 1:04:16
14 Josefin Johansson Lindebygdens OK 1:10:30
15 Jessika Hansson Lindebygdens OK 1:10:31
16 Jessika Karlsson Lindebygdens OK 1:36:17
17 Malin Lindgren Lindebygdens OK 1:36:18
Joel Vidfelt Lindebygdens OK Ej godk.



U4 (16)

1 KarinE Gustafsson Hagaby GoIF 29:05
2 Hanna Hellsing Lindebygdens OK 30:18
3 Martin Vidfelt Lindebygdens OK 36:16
4 Eva Gustafsson Hagaby GoIF 41:32
5 Filip Eriksson Hagaby GoIF 42:04
6 Daniel Ekendahl OK Milan 44:54
7 Fredrik Regborn Hagaby GoIF 45:14
8 Joakim Eriksson OK Letstigen 47:02
9 Malin Zennertun KFUM Örebro 47:18
10 Adrian Fager Garphyttans IF 53:55
11 Edvin Hultberg Hagaby GoIF 59:34
12 Matilda Damström Lindebygdens OK 1:00:04
13 Ola Lindgren Lindebygdens OK 1:09:27
14 Lina Andersson KFUM Örebro 1:12:57
15 Wilma Holmqvist Hagaby GoIF 1:15:33
Andreas Windefelt KFUM Örebro Ej godk.



INSK (15)

1 Kalle Nilsson-Dahlin OK Milan 17:42
2 Ellen Iljans OK Milan 18:43
3 Frida Damberg OK Milan 18:44
4 Saga Magnusson OK Milan 19:23
5 Axel Strid KFUM Örebro 20:55
6 Andreas Kemhagen Lindebygdens OK 21:20
7 Fredrik Carlberg OK Milan 24:04
8 Kalle Olsson OK Milan 26:40
9 Jonatan Eklöf OK Milan 26:50
10 Ida Sander OK Milan 26:51
11 Sanna Sander OK Milan 28:16
12 Ellen Carlberg OK Milan 29:21
13 Anton Eriksson OK Milan 30:27
14 Tilda Ståhl OK Milan 31:31
Linus Andersson OK Milan Ej godk.




Skriven av Roger den [2008-05-25 20:10:24]


KOMMENTARER
Kommentera denna nyhet

Ingen har kommenterat denna nyhet ännu...


Namn:
Lösenord:
Hjälp!!